wtorek, 17 stycznia 2012

Trendy ślubne 2012

Wyławiamy najczęściej powtarzające się trendy ślubne na rok obecny.

1. W kobiecej modzie ślubnej pojawiają się bardzo delikatne, pastelowe odcienie brzoskwini i różu. Paleta barw niesłusznie kojarząca się wyłącznie ze złym gustem pewnych pań mających zamiłowanie do lalek Barbie. Otóż można zdobyć suknię w takich kolorach, która będzie delikatna, romantyczna i bardzo elegancka.

                                                             projekt: Monique Lhuillier

2. Bardzo modny jest styl retro. Vintage oznacza stare elementy, najlepiej z epoki naszych babć i prababć. Króluje koronka, rzeźbione ramki, miedziane świeczniki, ręcznie zdobione pudełka na biżuterię itd. Dajmy upust naszej wyobraźni łącząc nowoczesne ze starym. Inspirujmy się tym co już było ale nigdy się nie zestarzeje. Stwórzmy niepowtarzalną ciepłą atmosferę.3. Bądźmy naturalni. Moda na bycie eko nie minęła. Dużo zieleni, dodatki z naturalnych materiałów, świece zamiast żarówek, menu ze zdrowej żywności. To wszystko czyni nas bliższymi naturze i sobie nawzajem.


4. Coraz częściej (głównie na Zachodzie) śluby zawierane są poza murami kościoła - co nie znaczy, że nie można wziąć ślubu kościelnego w ogrodzie czy na plaży. Wszystko jest kwestią uzgodnienia. Zachęcamy do tego typu rozwiązań jeżeli tylko macie na to ochotę.


5. Szalenie modne są małe ciastka zamiast ciast. Na przykład muffinki, cupcake'i  czy macaroons, czyli farncuskie ciasteczka. Dużo łatwiej takie ciastka ulokować, wyglądają bardzo estetycznie no i są jedynie małym grzechem łakomczuchów. 


6. Modna stała się też fotograficzna atrakcja dla gości w trakcie wesela. W wyznaczonych, specjalnie przygotowanych miejscach  można zrobić sobie zdjęcie, które będzie wyjątkowym portretem-prezentem do albumu z uroczystości. Do wyboru są różne, ciekawe tła i akcesoria np. sztuczne wąsy :)


Gorąco zachęcamy do inspirowania się tymi pomysłami. Nie wszystko co modne musi nam się podobać ale może dać wskazówkę do przemyślenia naszych wyborów lub zwyczajnie zapalić iskierkę kreatywności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz