czwartek, 27 marca 2014

Wesele pełne kolorów i rock&roll'a :)

Wreszcie zamieszczamy zdjęcia z naszej wrześniowej realizacji, czyli ślubu i wesela Kariny i Mikołaja. Było to jedno z nielicznych zleceń, przy którym miałyśmy swobodę przy kreowaniu wizji dekoracji. Uzgodniliśmy na początku, że ma być kolorowo, określiliśmy bazową paletę kolorystyczną (róż, pomarańcz, zieleń i żółty) i nic więcej nie było nam narzucane z góry. Dostałyśmy zielone światło odnośnie wszystkich naszych pomysłów. Wprost wymarzona sytuacja dla dekoratorów i stylistów! :) Zawdzięczamy to między innymi podobnemu do naszego gustowi Pary Młodej i stylistyce, w której czujemy się najlepiej. Powstała spójna dekoracja, w której od czasu do czasu przewija się motyw muzyki - pasji zdecydowanie łączącej zakochanych <3

Ze względu na kolor, kwiaty odegrały tutaj bardzo ważną rolę. Bukiet Panny Młodej oraz butonierki były eklektycznym miksem różnych gatunków i barw. Kwiaty pojawiające się na stołach zostały zaaranżowane w drobnych szklanych wazonikach i buteleczkach. Motywem na winietkach, numerach stolików oraz tablicy z usadzeniem gości były wiatraczki;  niektóre jako element graficzny, inne wykonane własnoręcznie i połączone z kolorowymi papierowymi słomkami.

Jako, że Karina jest miłośniczką stylu pin-up, do ślubu zawoził Państwa Młodych błękitny Volkswagen tzw. 'ogórek'. Bardzo nam się to spodobało, więc postanowiłyśmy użyć ten motyw również w dekoracji.

Oprócz wspomnianych elementów, nad stołami podwiesiłyśmy bibułę w zdecydowanych kolorach przewodnich oraz łańcuchy z papierowych wiatraczków. Kolorystykę podkreśliły również trójwymiarowe złote inicjały Pary Młodej oraz złocone słoiczki.

Podsumowując był to bardzo przemyślany, pełen detali projekt w stylu DIY ('Do It Yourself'). Oby więcej takich projektów w naszym portfolio! :)

P. S. Chyba nie musimy podkreślać przewspaniałej pracy fotografa Arka Zaremby i niezastąpionej wizażystki Magdy Majer <3 Dziękujemy również za współpracę restauracji Umberto! No i pozdrawiamy Państwa Młodych :)

fot. Arek Zaremba
make-up & hair: Magdalena Majer
dekoracje: No Worries Stories
lokal: Umberto
samochód: Wynajmij Ogórka
bride&groom signs: http://www.weddingchicks.com


cake toppers: http://www.weddingchicks.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz