sobota, 7 stycznia 2017

Złote suknie ślubne

Niektórzy mogą powiedzieć, że wybór złotej sukni to opcja tylko dla odważnych. Dla nas jednak to przede wszystkim powiew świeżości na rynku sukien ślubnych i przepiękny sposób na podkreślenie kobiecości, elegancji i charakteru Panny Młodej. Złoto rozświetli każdą cerę nadając niesamowitego blasku całemu lookowi. 

Inspiracji złotem jest mnóstwo. Wybierając długą, dopasowaną suknię z cekinami wystarczy dodać czerwoną szminkę na usta i zdecydować się na fryzurę retro z pofalowanymi pięknie włosami i dużą, świecącą spinką z jednej strony głowy, a osiągnie się czar gwiazd kina lat 30-tych lub też wystarczy wybrać jasny makijaż z mocniejszym podkreśleniem policzków różem, tworząc bardziej romantyczny look.
Natomiast decydując się na bogatą, obszerną suknię ze złotymi koronkami i gipiurą można spiąć włosy w delikatne, luźne koki, bądź też wybrać plecione upięcia i cienie w kremie z miedzianymi drobinkami rozświetlającymi oko, pozostawiając przy tym naturalne usta. Efekt będzie oszałamiający!
Oczywiście można również pozostać przy białej czy kremowej sukni na ślubie, a przebrać się w złotą na przyjęciu weselnym. Wybór należy do Was!

Poniżej przedstawiamy inspiracje opisanym lookiem. Znajdziecie tutaj między innymi kilka zdjęć z sesji wykonanej przez fotografa Gerta Huygaertsa, a autorem większości tych zachwycających sukni jest libański projektant Elie Saab.

sources: Gert Huygaerts Photography, http://www.wedding3.com/gold-wedding-dress/, https://pl.pinterest.com/weddingpartyapp/unique-wedding-dresses/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz